Nou Lolke,
dan ben ik toch wat positiever.
Ik zag het meer als een sociaal gebeuren.
Allereerst jullie eens ontmoeten, wat erg leuk was

Maar ook eens zien hoe de bekende namen er in het echt uitzien.
M.n. Delahaye jr vond ik een openbaring, ik begreep daarvoor niet hoe hij met zijn inzichten bleef doorstrijden.
Maar als een hele klas kinderen begrijpt dat je bij het kortste punt het kanaal oversteekt en daar dus de friezen wonen dan past mij slechts een nederige stilte.
En ook blijkt voor mij dat de gevestigde wetenschap een aantal antwoorden en argumentaties maar doorschuift naar de toekomst. Zolang niemand iets tegenspreekt nemen ze maar aan dat het zo wel ongeveer geweest moet zijn.
Maar aan de andere kant als je overal aan twijfelt heb je geen mooi verhaal meer en is er misschien niemand meer geinteresseerd? En dus geen subsidiebaantjes en onderwijs en SEMafoor.
Maar ja, op ons forum liggen toch heel wat meer pareltjes te wachten om uitgewerkt te worden tot een mooi verhaal. Ik hoop dat de heren Semmers ook blijven doorredeneren en dan met name de nieuwe inzichten meenemen zodat we bij het volgende symposium echt iets nieuws kunnen horen.
Groeten,
Gerard.